Art Déco


Restauracja Art Déco mieści się w luksusowym, pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Jej stylowe wnętrze nawiązuje wystrojem do najlepszych wzorców z lat okresu międzywojennego. Jest to miejsce, gdzie rozkosz dla kubków smakowych łączy się z finezją dla podniebienia, wprowadzając Gości w niezapomniane doznania kulinarne.

Art Déco to miejsce, w którym można poznać sekrety tradycyjnej polskiej i europejskiej kuchni. Wykwintne menu, serwowane à la carte, zostało przygotowane przez utalentowanego szefa kuchni Przemysława Gryza i jest wynikiem wysublimowanego połączenia nowoczesnej techniki gotowania z regionalnym dziedzictwem kulinarnym. Dzięki temu zwykłe polskie potrawy stają się rozkoszą dla duszy i podniebienia, a ich nowoczesna forma przygotowania i wykwintna kompozycja są ucztą dla oczu. Wizyta w Restauracji Art Déco jest nie tylko okazją do rozsmakowania się w lokalnych specjalnościach (np. pstrąg, sery, mięsiwa), ale i smakach, które odeszły już w zapomnienie.  

Tradycja oraz nadzwyczajna dbałość o szczegóły to główne cechy tutejszej, wyjątkowej kuchni. Zdaniem szefa kuchni sedno sukcesu dania tkwi w jakości produktu - świeżości, pochodzeniu, sezonowości - oraz prostocie kompozycji.

Art Déco zaprasza Państwa na delektowanie się autentycznymi smakami wybornej kuchni.
W Restauracji obowiązuje ubiór w stylu smart casual (swobodna elegancja).

Ilość miejsc: 95

Godziny otwarcia:
codziennie: 7.30-10.30; 13.00-22.00

Obsługa w językach:
angielski,  niemiecki

Możliwość płacenia kartą: tak

Obsługiwane grupy klientów: osoby indywidualne, grupy

całkowity zakaz palenia  bezpłatny dostęp do internetu  parking  lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych  

klimatyzacja  ogródek letni  udogodnienia dla małych dzieci

Adres: ul. Dębowa 19b, 57-320 Polanica-Zdrój
 
Telefon: 74 662 43 50
 
e-mail: restauracja.artdeco@drirenaerisspa.com