Décompresja


Décompresja, to nowo otwarta w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój restauracja z profesjonalnym serwisem. W jej eleganckim serwowane są dania kuchni inspirowanej tym, co gościło na zamożnych, nie tylko polskich stołach w okresie dwudziestolecia międzywojennego w ubiegłym wieku.

Krótka karta zawiera autorskie propozycje szefa kuchni Rafała Grzegorzka, które z prostych, niegdyś popularnych składników, zamieniają się w wykwintne, lekkie i barwne dania. Korzystając z najnowszych technik kulinarnych, szef kuchni nadaje im nowatorską formę i swoje wyobrażenie na temat klasyki z tamtych lat. Dobierając najlepsze lokalne produkty, przybliża gościom historię i dziedzictwo kulinarne kuchni przedwojennej.

Na szczególne uznanie zasługuje pięciodaniowe menu degustacyjne tworzące harmonijną kompozycję odważnych połączeń smakowych. Ich dopełnienie stanowi idealny wine pairing. Otwarta kuchnia umożliwia nie tylko przyglądanie się pracy szefa kuchni i kucharzy, ale stwarza okazję do rozmowy na temat pochodzenia użytych produktów czy sposobu przyrządzania dań.

W kameralnym wnętrzu Décompresji z przyjazną atmosferą czas zaczyna płynąć wolniej, umożliwiając celebrowanie jednej z kwintesencji życia, jaką jest jedzenie. Zapewnienie profesjonalnej obsługi i otoczenie gości troskliwą opieką sprawia, że łatwo mogą się zrelaksować i w łagodnie osiągnąć stan równowagi.

Restauracja czynna jest od wtorku do soboty, od godziny 17.00 i  jest dostępna dla gości powyżej 12. roku życia.

Ilość miejsc: 30

Godziny otwarcia:
wtorek-sobota: od 17.00

Obsługa w językach:
angielski,  niemiecki

Możliwość płacenia kartą: tak

Obsługiwane grupy klientów: osoby indywidualne

całkowity zakaz palenia  bezpłatny dostęp do internetu  parking  lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych  klimatyzacja    

Adres: ul. Dębowa 19b, 57-320 Polanica-Zdrój
 
Telefon: 74 662 43 50
 
e-mail: restauracja.artdeco@drirenaerisspa.com