La Nonna


Restauracja La Nonna funkcje na polanickim rynku od kilkunastu lat, ciesząc się bardzo dobrą opinią wśród tubylców jak i wracających z roku na rok turystów. Lokal znajduje się na samym początku deptaka, bądź idąc od strony Parku Zdrojowego na jego końcu. To wyjątkowe miejsce, w którym młody Szef Kuchni Marcin Szwajkowski łączy kuchnię śródziemnomorską z naszą regionalną, genialnie łącząc lokalne produkty z tymi pochodzącymi z rejonu basenu Morza Śródziemnego. Misja lokalu głosi, że ma być smacznie jak u Babci (wł. La Nonna). Od kilku lat tworzymy dla Was pełne nowalijek menu sezonowe, które zmienia się 4 razy do roku, korzystając z regionalnych dobrodziejstw jakimi są pstrągi ze Ścinawki Średniej, jeleń z okolicznych lasów, owoce, miody i konfitury z lokalnych gospodarstw. Z czego jesteśmy znani? Na pewno z niezapomnianego klimatu jaki u nas panuje, pysznych owoców morza, sezonowych produktów, pizzy z pieca opalanego drewnem i nietuzinkowych deserów. Wyśmienitej kuchni towarzyszy bogaty wybór win z rozległych zakątków świata.

Do Waszej dyspozycji oddajemy 3 sale: począwszy od wejścia sala najbardziej nasłoneczniona, klimatyczna zarówno latem jak i zimną, gdzie podczas niskich temperatur ogrzać się można przy kominku; idąc w głąb sala z urokliwym słonowodnym akwarium z kawałkiem żywej rafy koralowej, bar i sala z piecem do pizzy opalanym drewnem- tu na żywo podglądnąć można jak od podstaw powstaje pizza; z tej Sali wyjść można na kameralny taras, z mnóstwem zieleni, gdzie mieści się 5 stolików. To też jedyne miejsce  w restauracji, gdzie wejść można z czworonożnym przyjacielem.

Dokonując wyboru dań ze strony internetowej restauracji możecie składać zamówienia z bezpłatną dostawą pod wskazany adres na terenie Polanicy-Zdroju.

Ilość miejsc:
131

Ilość sal:
3

Godziny otwarcia:
poniedziałek: 12.00-22.00
wtorek-niedziela: 11.00-22.00
Obsługa w językach:
angielski,  niemiecki

Możliwość płacenia kartą: tak

Obsługiwane grupy klientów: osoby indywidualne, grupy (max 16 os.)

udogodnienia dla małych dzieci  kącik dla dzieci  parking  bezpłatny dostęp do internetu

klimatyzacja  całkowity zakaz palenia  lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych  ogródek letni    

Adres: al. Wojska Polskiego 4, 57-320 Polanica-Zdrój
 
Telefon: 748 690 474
 
e-mail: kontakt@la-nonna.eu