Polanica


W restauracji Hotelu Polanica znajdziemy propozycje kulinarne, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających gości.

Proponujemy oryginalne dania a’la carte oparte o tradycyjne receptury regionalne, a także kuchnię polską, bogate bufety śniadaniowe i obiadowe, które wzbogacone są o dolnośląskie produkty i smaki. Dbamy, aby goście hotelowi każdego dnia mogli czerpać z bogatych zasobów Dolnego Śląska.

Dlatego też serwujemy dania począwszy od śniadań w oparciu o:
- Ser Ślubowski – produkowany w serowarni zlokalizowanej we wsi Ślubów , leżącej w Dolinie Baryczy w północnej części województwa dolnośląskiego
- ARONIĘ  z Gospodarstwa Ekologicznego Eko Ar – która pozyskiwana jest z własnego ekologicznego gospodarstwa,  z blisko 20-sto hektarowej plantacji. Ponad 40 tysięcy krzewów aronii rośnie na zboczach Gór Orlickich , nieopodal Kudowy Zdroju.
- Naturalne Miody Hrabstwa Kłodzkiego pozyskiwane z zachowaniem najwyższych standardów prosto z uli znajdujących się na górskich terenach ziemi kłodzkiej.
- Kruszonka z Hrabstwa Kłodzkiego - ciasto z kruszonką pochodzi ze Śląska i jest tradycyjnym wypiekiem pieczonym w Hrabstwie  Kłodzkim .

Wykwalifikowany zespół pod kierownictwem szefa kuchni codziennie dba o jakość serwowanych potraw.  Przyjemne i klimatyczne wnętrze restauracji dopełnia całości.

Z ogromną przyjemnością organizujemy dla Państwa przyjęcia , bankiety oraz romantyczne kolacje i dokładamy wszelkich starań,  by spotkania rodzinne oraz konferencje służbowe oprawione zostały niezapomnianym smakiem tutejszych specjałów , doskonałych win i autorskich koktajli sporządzonych na bazie świeżych owoców i warzyw.

Ilość sal:
3

Ilość miejsc:
150

Godziny otwarcia:
codziennie: 13.00-22.00

Obsługa w językach:
angielski,  niemiecki

Możliwość płacenia kartą: tak

Obsługiwane grupy klientów: osoby indywidualne, grupy

udogodnienia dla małych dzieci  całkowity zakaz palenia  bezpłatny dostęp do internetu parking  

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych  ogródek letni  klimatyzacja  kącik dla dzieci

 

Adres: ul. Górska 2, 57-320 Polanica-Zdrój
 
Telefon: 74 868 07 00
 
e-mail: recepcja@hotelpolanica.pl